Відсьогодні журналістів знову допустять до приміщення Верховної ради

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав розпорядження про повернення журналістам допуску до парламенту: у Раді зможуть перебувати до 30 представників ЗМІ.

Про це проінформували на офіційному сайті Верховної Ради України.

Зазначається, що відтак журналісти медіа мають можливість висвітлювати діяльність Верховної Ради України безпосередньо у приміщенні Українського Парламенту. Відповідне Розпорядження «Про деякі питання організації роботи журналістів у Верховній Раді України дев’ятого скликання в умовах дії воєнного стану в Україні» підписав Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Фото: rada.gov.ua

Зазначеним Розпорядженням затверджено Положення «Про акредитацію медіа при Верховній Раді України дев’ятого скликання на період дії воєнного стану в Україні».

У вівторок, 7 травня Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та Керівник Апарату Українського Парламенту Вячеслав Штучний провели зустріч із журналістами та поінформували їх про особливості роботи медіа у Прес-центрі Верховної Ради України, зокрема, щодо дій під час оголошення повітряної тривоги.

Нині для представників медіа створено необхідні умови для висвітлення роботи єдиного законодавчого органу. Це — спеціально обладнані робочі місця, місце для брифінгу, запису інтервʼю, трансляції засідань тощо. Під час зустрічі журналістам пояснили принцип роботи Прес-центру під час засідання Парламенту, особливості допуску до будівлі Парламенту, з огляду на питання безпеки, та вимоги, яких необхідно дотримуватись. Також представникам медіа показали найпростіше укриття будівлі Парламенту, куди вони будуть зобов’язані спускатися під час повітряної тривоги”, – йдеться в повідомленні.

Фото: rada.gov.ua

Під час зустрічі Руслан Стефанчук наголосив, що, попри обмеження під час дії воєнного стану, вкрай важливо, щоби журналісти мали можливість висвітлювати діяльність єдиного законодавчого органу.

Він також поінформував, що, з огляду на необхідність дотримання безпекових вимог, які насамперед стосуються життя та здоров’я журналістів, їх максимальна кількість у прес-центрі може становити до 30 осіб, з огляду також на кількість місць у найпростішому укритті будинку Верховної Ради України, де проводяться пленарні засідання, і, водночас, з огляду на кількість народних депутатів України, працівників Апарату, військовослужбовців Управління державної охорони України, які перебувають на робочих місцях у будівлі Українського Парламенту.

Читайте також. Уряд оновив виплати військовослужбовцям та поліціянтам, збільшивши їх до 170 тисяч гривень 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *