“Калібри любови”: збірку поета-воїна Михайла Цимбалюка презентували у Хмельницькому

У Хмельницькому відбулася презентація збірки поезії “Калібри любові”. Книга належить перу письменника, журналіста, а водночас і бойового медика Збройних сил України — Михайла Цимбалюка.

Про це проінформували на сайті Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

“Калібри любови” об’єднали поетичні твори, написані автором упродовж перебування на війні, та вибрані ним вірші з декількох попередніх книжок. Вони розкажуть читачеві про непрості воєнні будні, про те, як важливо гідно жити, як потрібно навіть у найважчі хвилини не припиняти зміцнювати своє серце любов’ю — любов’ю до рідних, близьких, до своїх побратимів, до рідної землі й українського народу. Адже саме любов дає кожному змогу вижити попри всі біди”,- йдеться в повідомленні.

Фото: cbs.km.ua

Також на зустріч завітали колеги-літератори. Вони привітали автора з новою збірочкою та висловиливдячність йому як воїну і як письменнику, котрому вдається нести читачеві живе, правдиве й гартоване війною поетичне слово.

“Михайло Цимбалюк готував книгу в горнилі війни. Її тут, в тилу, важко підготувати, а уявіть, як важко зробити це там. Але такими речами, своєю творчістю, наші письменники-воїни захищають і нашу землю, і українське слово. І це є приклад поведінки людини у час війни”, – зазначив поет Віталій Міхалевський.

Фото: cbs.km.ua

Окрім цього він наголосив, що те, що створено зараз, саме в таких умовах, є дуже цінним для нас і для всіх майбутніх поколінь.

Видання побачило світ цьогоріч. Загалом це одинадцяте письменницьке видання Михайла.

У бібліотеці розповіли, що примірник “Калібри любови” Михайло Цимбалюк передав ще кількома тижнями раніше. Тож закликали читачів приходити та знайомитися із книгою.

Читайте також. У Хмельницькому відбулася презентація книги бойового медика Михайла Цимбалюка “Синдром відкладеного життя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *