У Хмельницькому відбулася презентація поетичної збірки Богдана Куценка (репортаж)

Презентація збірки «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» українського поета Богдана Куценка відбулася у Хмельницькому.Модератором на заході виступав хмельницький письменник Юрій Даценко. Кожен охочий міг долучитися до заходу, прослхути вірші поета а також отримати автограф з перших рук.

Журналістка Julia News побувала на заході та поспілкувалася із організаторами, відвідувачами та автором збірки.

Фото: Facebook |Книгарня “Є” Хмельницький

“В Богдана Куценка зараз тур зокрема в кількох містах України і нам приємно, що Хмельницький ста одним із них і приємно, що локацію для презентації поетичної збірки обрали саме книгарню Є Хмельницького, що маємо можливість сюди хмельничанам привозити не лише прозові твори різного жанру авторів а й поентичні збірки прекзентувати тому, що поезія це також дуже важлива часта нашої літератури і вона також передає великий спект сьогоднішніх емоцій”, – розповіла координаторка культурних подій у хмельницькій книгарні “Є”.

Фото: Facebook |Книгарня “Є” Хмельницький

Антоні прийшла на презентацію так. як давно слідкує за творчістю Богдана Куценка. Каже, що книгу придбала напереродні й вже встигла прочитати декілька поезій. Зокрема їй дуже подобається вір “Просто ріки виходять із берегів” (уточнити назву)

“Я давно слідкую за вінницьким поетом Богданом Куценко, але зважаючи на те, що книжка вийшла щойно і ваона презентується, і власне передмову до неї написала сама Катерина Калитко мені стало цікаво я вирішила прийти і власне я дуже щаслива з того”, – каже відвідувачка заходу Антоніна Мельничук.

Фото: Facebook |Книгарня “Є” Хмельницький

Богдан Куценко народився у Вінниці в червні 1981 року. Має вищу економічну освіту. До 2018 року близько 20 років фахової діяльності у діловій сфері, після 2018 — співзасновник низки громадських організацій, громадський діяч. З 2014 року — волонтер на користь Добробатів та ЗСУ. 2022 року продовжив волонтерську діяльність, а також долучився до міжнародної журналістської спільноти задля висвітлення російської агресії і військових злочинів. Він розповів що назва збірки – це наріжні теми, де в кожній із них є любов.

Фото: Facebook |Книгарня “Є” Хмельницький

“Та власне це основіні наріжні теми про все, що туди увійшло. Можлива там..любов там є всюди, як на мене кохання й любов в кожній з цих тем і в війні тому я її власне власне й не назвав. Насправді все це про любов. Не завжди про кохання іноді просто про любов, тому, що це різні речі, але її там дуже багато теж. Це те, що лишається поза контекстом, але прицьому проходить через всі тексти”, розповідає автор.

“Літо, діти, осінь, зима, війна і весна” — поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя. Оформленям збірки займалася одеська художниця Леся Медвідь, а на звороті обкладинки є QR код, за яким можна прослухати вірші письменника у YouTube. Антоніна Мельничук також додала, що культурні заходи на разі дуже важливі.

Фото: Facebook |Книгарня “Є” Хмельницький

Культура завжди на часі особливо під час війни, власне за культуру в тому числі ця війна і відбувається. Ну і бачити наживо людей, які пишуть книжки спілкуватися з ними, задавати питання – це дуже важливо тому я дуже раджу всім приходити на презентації книжок, ходити в музеї і розвиватися”

Перші презентації уже відбулися у Києві, Львові та Хмельницькому наступні заплановані у Тернополі та інших містах Заходу України.

Відео: YouTube|JULIA NEWS| У Хмельницькому відбулася презентація поетичної збірки Богдана Куценка (репортаж)

Репортаж записала та опублікувала

Журналістка та редакторка

Юлія Лемешева

Читайте також. У Хмельницькому відбулася презентація книги Андрія Новіка “Закон третьої крові”: коли чекати наступні серії тетралогії? (відео-репортаж)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *