Про енергетичну ситуацію в регіонах України станом на 11:12, 16 квітня проінформувало на Урядовому порталі Міністерство енергетики України.

“Енергетична ситуація в регіонах станом на 16 квітня: через негоду знеструмлено 173 населених пункти у 4 областях”, – йдеться в повідомленні.

Дніпропетровська область

Через негоду (грозу та сильний поривчастий вітер) станом на ранок знеструмлено 96 населених пунктів (15,5 тисячі абонентів). Відновлено постачання газу понад 200 абонентам.

Запорізька область


Через негоду знеструмлювалось 88 населених пунктів, 38 з яких уже зі світлом. Станом на ранок без електропостачання через метеоумови залишається 10,6 тисячі точок обліку у 50 населених пунктах. Внаслідок бойових дій без світла – 3,7 тисячі споживачів.

Кіровоградська область

Внаслідок грози без електропостачання залишились понад 5 тисяч споживачів у 20 населених пунктах.

Київська область

Через несприятливі метеоумови знеструмлено 3,4 тисячі абонентів у 7 населених пунктах. У Бучанському районі через пошкодження газопроводу припинено газопостачання 40 приватним будинкам.

Донецька область

За добу енергетики заживили понад 34 тисячі споживачів у 38 населених пунктах. Всього в області без світла залишається близько 45,5 тисячі точок обліку у 95 населених пунктах. Відновлено газопостачання 45 домогосподарствам.

Львівська область

У м. Львів через самовільне підключення газового приладу в одній з квартир газопровід багатоквартирного будинку залито водою. Припинено подачу газу на два під’їзди (30 квартир).

Сумська область

Через технічні причини відключено 240 споживачів. Внаслідок бойових дій без електропостачання залишається 3,8 тисячі абонентів у 64 населених пунктах.

Харківська область

Енергетикам вдалося відновити електропостачання 170 домогосподарствам у прифронтовому населеному пункті, який залишався без світла з початку бойових дій. В області залишаються знеструмленими 22,6 тисячі точок обліку у 60 населених пунктах. Діють мережеві обмеження споживання для близько 200 тисяч споживачів.
Відновлено постачання газу для 6,3 тисячі домогосподарств.

Херсонська область

Через бойові дії у Херсоні знеструмлено близько 3 тисяч абонентів. В області без електропостачання 25,7 тисячі точок обліку у 45 населених пунктах.

Хмельницька область

У Хмельницькому районі через пошкодження розподільного газопроводу без газопостачання залишились 65 абонентів.

Черкаська область

Через витік газу на ввідному газопроводі у під’їзді припинено газопостачання до 18 абонентів багатоквартирного будинку у Черкасах.

Чернігівська область

Внаслідок технологічних порушень відключено 1,1 тисячі споживачів у 7 населених пунктах. Через бойові дії без електропостачання 1,3 тисячі абонентів у 19 населених пунктах. 

Читайте також. “Укренерго” зафіксувало рекордний за опалювальний сезон рівень споживання світла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *