На Хмельниччині відбувся “Всеукраїнський тиждень дитячого читання”

У бібліотеках для дітей та відділах обслуговування читачів-дітей публічних бібліотек територіальних громад Хмельницької області з 20 по 28 березня відбулися заходи у межах Всеукраїнського тижня дитячого читання “Читаємо. Мріємо. Діємо. Перемагаємо”. Впродовж тижня діти зустрічалися з авторами книг, брали участь у регіональних акціях, презентаціях, творчих читаннях та інших літературних зустрічах.

Фото: www.odb.km.ua

Про це йдеться на офіційному сайті Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г Шевченка.

Метою заходів були популяризація сучасної української книги та формування свідомої патріотичної позиції у підростаючого покоління.

Фото: www.odb.km.ua

Зазначається, що урочисте відкриття тижня в області відбулося в дитячій філії центральної публічної бібліотеки Городоцької міської ради за участю директорки обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка Валентини Черноус, заступника начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради Сергія Щура та письменників Хмельниччини.

Фото: www.odb.km.ua

Подарунком для учасників святкового дійства стала театральна вистава “Дім мого серця” у виконанні юних акторів драматичного гуртка “Сяйво”.

У межах тижня читання проведена щорічна регіональна акція “Березень. Читають всі!”, яка проходить в рамках проєкту Конструкторського Бюро Бібліотекарів (Хмельницька, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська області). До неї доєднались 26 бібліотек для дітей Хмельниччини. Цього року близько 350 дітей читали книги популярної української авторки Галини Вдовиченко”, – йдеться в повідомленні.

Фото: www.odb.km.ua

Також, читачі бібліотеки мали можливість зустрітися скрипалькою та заслуженою артисткою України Майєю Онищук, яка прочитала книгу “Сова, яка хотіла стати жайворонком”.

Впродовж тижня на зустрічі з читачами до бібліотеки завітали подільські авторки Віоліна Ситнік, Марія Дем’янюк, Ольга Ткач, Тетяна Безушко-Граб. Митці презентували свої нові книги, спілкувалися з дітьми про дружбу, життєві цінності, мрії та активну життєву позицію.

Фото: www.odb.km.ua

За творами відомих українських авторів Лариси Ніцой, Григорія Фальковича, Катерини Міхаліциної читачі створювали власні сюжети, розмірковували про емоційні почуття та вчилися, як можна об’єднавшись разом досягати результату. Участь у заходах Всеукраїнського тижня дитячого читання щороку стає гарною нагодою для дітей здійснити мандрівку у дивовижний світ книги та відчути силу українського слова, яка допомагає здобути омріяну перемогу над ворогом для рідної України”, – підсумувала пресслужба бібліотеки.

Читайте також. 2 квітня – Міжнародний день дитячої книги 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *