В Україні встановили рекорд із наймасовішого читання поеми “Катерина” Шевченка

В Україні зафіксували рекорд із наймасовішого читання поеми “Катерина” Тараса Шевченка: у заході взяли участь 210 людей із 22 країн світу.

Про це йдеться у заяві Мінкульту.

“Сьогодні, 11 березня, у Міністерстві культури та інформаційної політики відбулася церемонія фіксації рекорду України за наймасовіше читання поеми «Катерина» Тараса Шевченка, українцями та іноземцями, з нагоди 210-річчя народження Кобзаря в рамках ініціативи «Шевченко єднає». Рекорд засвідчив 210 учасників з 22 країн світу, які декламували рядки з твору Тараса Шевченка”, – йдеться в повідомленні.

Фото: МКІП

До флешмобу долучилися низка державних діячів, народні депутати, а також представники культури: волонтери та артисти Аміль і Раміль Насірови, диджейка та ведуча Дар’я Коломієць, актор Олександр Кобзар, правозахисниця Олександр Матвійчук, актор і голова Шевченківського комітету Євген Нищук та інші.

Фото: МКІП

Також захід відвідали в. о. міністра культури Ростислав Карандєєв, пані посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі, генеральна директорка Книги світових рекордів Ганна Крисюк.

Флешмоб об’єднав людей різного віку, статі, посад з усіх областей України та з 22 країн світу. Дипломи із засвідченням рекорду отримають всі учасники, які читали поему.

Дякуємо всім за те, що долучилися до популяризації творів Тараса Шевченка в усьому світі. Цей кейс — гарна історія, яка, сподіваємося, матиме своє продовження”,зазначила Ганна Крисюк – генеральна директорка Книги Світових Рекордів.

Читайте також. Цитати із листів Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *