Олена Зеленська обговорила з президенткою Бундестагу викрадення росією українських дітей

Перша леді Олена Зеленська в Берліні обговорила з президенткою Бундестагу викрадення росією українських дітей.

Про це йдеться в офіційному Telegram Першої леді України.

Олена Зеленська Зазначила, що Президентка Бундестагу Бербель Бас – одна з перших політиків, які відвідали Україну в початкові, найтяжчі місяці російського вторгнення. Бундестагу під її керівництвом завдячуємо багатьма виявами дієвої солідарності.

Сьогодні ж обговорили ще один злочин Росії проти українського народу: викрадення наших дітей. Цінуємо участь Німеччини в коаліції з повернення дітей. Якраз перед візитом у Німеччину відвідувала латвійську конференцію «Війна Росії проти дітей», на якій шукали механізми повернення. Сподіваємося на безпосередню участь Бундестагу в цьому процесі. А ще на те, що цей злочин буде визнано геноцидом, яким він і є”, – написала Зеленська.

Також, Перша леді подякувала Президентці за повсякчасну інформаційну підтримку: віртуальну виставку «Київ – незламне серце Європи» на сайті Бундестагу, фотовиставку «Україна. Ціна свободи», на якій зібрано фото Бучі, Ірпеня та інших символічних місць скоєння воєнних злочинів РФ, документальну виставку Russian War Crimes Exhibition – свідоцтва російських воєнних злочинів, які демонстрували в Університеті Гумбольдтів під патронатом голів українського та німецького парламентів.

Те, що Україна все більше звучить у світі, саме по собі велика і справедлива перемога”, – підсумувала Зеленська.

Читайте також. Олена Зеленська рекомендує  українцям долучатися до онлайн-платформи “Академія стійкості” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *