Українські актори закликали підтримати тварин у Херсонському притулку “Гарантія”, -UAnimals 

Українські актори інформаційно підтримали збір, який UAnimals запустили на допомогу херсонському притулку «Гарантія» після обстрілів. Гроші збирають на 25 великих утеплених будок для постраждалих тварин і на 500 кілограмів сіна для утеплення. Наразі у притулку мешкають 49 собак.

Про це йдеться на офіційному сайті UAnimals. Відео із закликом акторів до допомоги тваринам фонд опублікував у своєму офіційному Instagram.

Зазначається, що звернення із закликом донатити на збір записали зірки серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорій Бакланов і серіалу «Перші ластівки» Максим Девізоров, акторки фільму «Коли падають дерева» Анастасія Пустовіт і фільму «Із зав’язаними очима» Марина Кошкіна, серіалу «І будуть люди» Катерина Григоренко та мінісеріалу «Дівчата» Анастасія Цимбалару.

У грудні 2023 року росіяни поцілили снарядом поблизу притулку «Гарантія» в Херсоні. Керівниця «Гарантії» Катерина Скрипник розповіла, що ударна хвиля пошкодила паркан притулку й винесла ворота. Також у службових приміщеннях повилітали всі вікна, розтрощений пінопласт для утеплення будок на зиму, і навіть сіно для підстилок розлетілось. Від цього удару зазнали пошкоджень вольєри для собак: на деяких із них позривало замки, і собаки від жаху розбіглись передмістям. До ранку наступного дня працівники притулку шукали й повертали заблукалих і переляканих тварин, хоча деякі повернулись і самі.

«Зараз вони потребують допомоги: харчі, тепло, житло і гроші. Будь ласка, допоможіть закрити цей збір. Ми благаємо вас», — сказали у відео актори Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка про тварин із притулку «Гарантія».

Долучитися до збору можна на офіційному сайті UAnimals.

Читайте також.Жінка з Макарова врятувала пораненого вужа: його повезли лікувати до столиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *