Український прапор у Макіївці та Криму, вітання зі Сімферополя та Мелітополя: активісти “Жовтої стрічки” на ТОТ привітали з Днем Соборності України

Активісти “Жовтої стрічки” встановили український прапор у Макіївці та Криму, а у Симферополі та Мелітополі привітали Україну з Днем Соборності.

Про це повідомили в офіційному Telegram руху.

Так, у Макіївці піднято синьо-жовтий стяг до Дня Соборності України.

Тисячі окупантів, що проїжджають цим шляхом щоденно, будуть бачити, що навіть в 10-річній тіні окупації ми продовжуємо боротьбу з ворогом, бо Донбас — це Україна! З Днем Соборності, Україно!”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Telegram| Жовта стрічка

Донеччина доєднується до вітань з нагоди Дня Соборності України: Єнакієве, Макіївка — це Україна! У цей день 105 років тому був проголошений Акт Злуки УНР та ЗУНР — чи не найголовнішою датою визвольної боротьби українців у тих роках. Сьогодні ми продовжуємо виборювати своє право на життя без окупаціїі. Разом ми обовʼязково переможемо, бо в єдності наша сила”, – зазначається в дописі.

Також, активісти руху “Жовта Стрічка” підняли прапор України в Криму.

Ми розгорнули прапор на одній із вершин кримських гір, Пахкал-Кая, щоб показати єдність українського народу, бо Крим — це Україна! Сьогодні символ України майорить над вершиною Криму, а вже зовсім скоро, спільними зусиллями ми прикрасимо синьо-жовтими прапорами весь півострів. З Днем Соборності, Україно!“, – зазначили активісти.

Фото: Telegram| Жовта стрічка

Окрім цього вітання також пролунали із Сімферополя та Мелітополя.

Активісти руху “Жовта Стрічка” доводять, що навіть 10-річна окупація не може здолати українців, бо у нас є те, що окупантам не забрати — єдність. З Днем Соборності Україно!”

Місцеві жителі вітають українців зі святом єдності у вже властивий нам спосіб — патріотичним плакатами та надписами на купюрах рашистів. Наша єдність — наша зброя. З Днем Соборності, Україно!”

Читайте також. 22 січня – День Соборності України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *