“Укрзалізниця” вийшла на показники пасажироперевезень, які мала до початку Великої війни

“Укрзалізниця” у 2023 році загалом перевезла 25 мільйонів пасажирів у поїздах далекого сполучення та вийшла на показники пасажироперевезень, які мала до початку повномасштабного російського вторгнення.

Про це повідомила в офіційному Telegram пресслужба Укрзалізниці.

За обсягами перевезених пасажирів ми вже вийшли на показники 2022 до широкомасштабного вторгнення. До країни ЄС перевезли рекордну кількість пасажирів, але попит залишається дуже великий. Тому працюємо над розширенням міжнародних маршрутів і збільшенням місць на вже існуючих. Особливий акцент робиться на групових перевезеннях дітей та удосконаленні послуг особливо для наших військових“, – розповів голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко.

Зазначається, що у 2023 році до країни Євросоюзу перевезено у 2,1 раза більше показника 2022 року. У 2023 році за груповими заявками було перевезено майже 450 тисяч пасажирів, значна частина з яких — діти з родини, постраждалих від війни, діти з внутрішньо переміщених родин та пасажири інших соціально незахищених категорій.

Також, протягом усього місяця з моменту запуску служби замовлень квитків для військовослужбовців ним скористались 3000 українських захисників та захисниць.

Читайте також. “Укрзалізниця”запустила онлайн-сервіс бронювання спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *