В Україні створили онлайн-гайд з прав людини

22 листопада Центр громадянських свобод з партнерами Baltic Human Rights Society презентували великий гайд з прав людини. Human Rights Guide – це перший в Україні онлайн-інструмент для правозахисної освіти.

Про це проінформував в офіційному Facebook Центр громадських свобод.

Зазначається, що головна мета проєкту — дати розуміння громадянському суспільству базових прав людини та знайти рішення в різних ситуаціях у повсякденному житті, коли їх можуть порушувати. Подібний освітній продукт вже працює в інших державах.

Платформа існує вже в 7 європейських країнах: Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, Словаччина, Словенія і Франція. З кінця листопада вона також запускається в трьох інших – в Україні, Молдові та Грузії. Платформу можна використовувати для формальної та неформальної освіти, професорами, вчителями, студентами”, — зазначає провідна дослідниця Baltic Human Rights Society Лоліта Бука.

Первинною для всіх країн є англомовна версія, вона у всіх однакова, проте кожна країна адаптує матеріали під свій контекст.

Ми попрацювали над тим, щоб гайд був адаптований під наші реалії та потреби. Надалі посібник буде розвиватися, доповнюватися новими нюансами. І навіть коли потрібно буде зрозуміти, в чому різниця конкретного права тут, в Польщі, у Франції або Латвії, ми зможемо це побачити. Як і те, як ми розвиваємося в цій європейській спільноті, де є стандарти прав людини”, — додає виконавча директорка Центру громадянських свобод Олександра Романцова.

Посібник доступний для кожного українською та англійською мовами за посиланням тут.

Читайте також. Ужгородський дитячий центр зробили доступним для дітей з інвалідністю 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *