У Румунії після нічної російської атаки “шахедами” півдня України під ранок виявили кратер від безпілотника

У Румунії після нічної російської атаки “шахедами” півдня України під ранок 12 жовтня виявили кратер від безпілотника. Міністерка закордонних справ Румунії Лумініца Одобеску закликала Росію припинити атаки на цивільну інфраструктуру України.

Про це Лумініца Одобеску написала в офіційному X.

Переклад: “Огидні російські атаки на цивільну інфраструктуру України знову мали серйозні наслідки на території Румунії. На румунській землі були знайдені нові докази впливу. Ми закликаємо Росію припинити ці воєнні злочини”

Також, про знахідку в районі населеного пункту Плауру повіту Тульча повідомили у Міністерстві оборони Румунії.

На підставі інформації, отриманої від прикордонної поліції, щодо можливого удару на території Румунії, в районі населеного пункту Плауру, повіт Тулча, групи MoND у взаємодії з силами та засобами інших установ Національної оборони, громадськості СНБО, виїхали на місце для з’ясування ситуації. Близько 5:00 ранку польові команди повідомили про виявлення воронки безпілотника з можливим вибухом під час зіткнення в рослинній зоні біля правого берега гілки Чіліа, приблизно в 3 км на захід від місцевості Плауру”, – йдеться в повідомленні.

Вжито заходів щодо охорони території та повідомлено компетентні органи для збору доказів та проведення слідчих дій згідно з чинним порядком

Міністерство національної оборони рішуче засуджує атаки Російської Федерації на окремі об’єкти та елементи цивільної інфраструктури в українських портах на Дунаї. Ці напади є невиправданими та серйозно порушують норми міжнародного гуманітарного права”, – зазначили в Міністерстві оборони Румунії.

Окрім цього там додали, що підтримують постійний контакт зі структурами НАТО, які в режимі реального часу інформуються про ситуацію, що склалася внаслідок російських атак.

Читатйте також. росія атакувала Одещину: пошкоджено припортову та цивільну інфраструктуру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *