Фільм “Як там Катя?” переміг у національному конкурсі на Гамбурзькому кінофестивалі

Фільм української режисерки Крістіни Тинькевич “Як там Катя?” переміг у національному конкурсі українських повнометражних фільмів на Гамбурзькому кінофестивалі.

Про це повідомили в офіційному Facebook ДержКіно України.

Фільм «How Is Katia? / Як там Катя?» режисерки Христини Тинькевич переміг у національному конкурсі українських повнометражних фільмів на Гамбурзькому кінофестивалі FILMFEST HAMBURG, який вдруге організовує кінофестиваль «Молодість». Фільм-переможець отримав нагороду «Скіфський олень» та грошовий приз у розмірі 100 000 грн”, – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, спеціальні відзнаки отримали стрічка «@Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча та фільм «Я і Фелікс» Ірини Цілик, які створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Стрічка «Як там Катя?» розповідає про лікарку швидкої допомоги Анну, яка намагається відшукати справедливість у цьому недосконалому світі.
Виробництвом фільму займалась компанія EVOS FILM. Продюсерами виступили Ольга Матат та Влад Дудко. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно України.

31-ий FILMFEST HAMBURG, найбільший фестиваль у регіоні й один із провідних у Німеччині. Цьогоріч він проходить з 28 вересня по 7 жовтня 2023 р.

Читайте також.  Руйнація міфів про мову: “Соловей співає. Доки голос має”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *