День міста у Хмельницькому: ярмарки, фотовиставки, активності для дітей

30 вересня у Хмельницькому відзначають День міста.

Благодійна ярмарка, фотовиставка, комунікація з військовими, представниками національної поліції та ДСНС різні активності для дітей, і це не все, що приготував для містян та гостей Хмельницький у свій День народження.

Організатока благодійного ярмарку розповіла, що це уже 7-ий такий захід, за минулі ярмарки організація “Волонтери Поділля” зібрала півмільйона гривень, які повністю вклала в армію. На разі кошти збирають на тактичну медицину.

Ми хочемо купити турнікети “Січ”. Кожен військовий повинен мати 4 турнікета ми плануєм зібрати на 200 і якщо нам вдасться буде дуже класно”, – розповіла волонтерка Анна Маєвська.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

До ярмарки долучилися й люди із інших міст, які відправляли свої вироби. Кожен охочий міг придбати картини, прикраси і речі ручної роботи.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Представник Державної Служби надзвичайних Ситуацій розповів, що робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів:

Першим ділом до нього НЕ треба підходити, обходити його підходити ближче.Як тільки його побачили повертаєтесь тою самою стежинкою, якою ви підійшли. Бажано позначити ще десь на травичці чи на дереві хустинкою, ячкоюсь тканиною, щоб ми коли приїхали побачили приблизно це місце і дзвоните 101″ , – наголосив представник ДСНС Андрій Крук.

Національна поліція України підготували для дітей локації.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Поліціянти комунікували з ними про те, як себе поводити, коли побачив незнайомця, про правила дорожнього руху, дарували повітряні кульки а діти могли зробити фото у поліцейській формі. Зокрема наголошували на важливості світловідбивачів:

На одязі , або на рюкзаку, на особистих речах мають бути закріпленні світловідбиваючі елементи, щоб водії зокрема мали змогу з більшої відстані побачити ту саму дитину, яка хоче перейти дорогу” , – зазначив старший лейтинант Національної поліції Роман Мура.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Також присутні мали можливість поспілкуватися з військовими. У Національній Гвардії зазначили про важливість патріотичного виховання. Окрім цього, відвідувачі могли побачити фотовиставку-знайомство з містами-партнерами обласного центру в боротьбі проти російської агресії під назвою “Вони тримають стрій з Хмельницьким!” та послухати оркестр.

30 вересня місту Хмельцькому виповнилося 592 роки з дня заснування.

Матеріали зібрала та опублікувала

Юлія Лемешева

Відео: Julia News

Читайте також. Курс на незалежність: У Хмельницькому відбувся крафтовий ярмарок 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *