Мирославу Гонгадзе нагородили премією Inamori Ethics Prize 2023

Українська журналістка та правозахисниця Мирослава Гонгадзе отримала премію за етику Inamori Ethics Prize 2023.

Про це вона повідомила у своєму Instagram.

Цього тижня я мала честь прийняти нагороду Inamori International Center for Ethics and Excellence, Inamori Ethics Prize 2023. Нагорода Інаморі вшановує видатних міжнародних етичних лідерів, чиї дії мали значний позитивний вплив на людство. Ця премія стала великим сюрпризом для мене і мені надзвичайно приємно приєднатися до цієї видатної групи етичних світових лідерів. Філософія Інаморі- чини по совісті, приймай виклики і дій відважно і дивись на світ позитивно є і моїм життєвим кредо. Отримання цієї нагороди є особливим привілеєм і дає мені сили не зупинятись. Дякую співробітникам Центру та Інституту Інаморі за цю честь і за насичені дні зустрічей і спілкування у рамках церемонії. Ця нагорода належить усім вам , хто мене підтримує і дослухається. Я дякую вам за те, що ви допомагаєте відстоювати справедливість і правду”, – написала Мирослава Гонгадзе.

Премією Inamori Ethics Prize приватного американського університету, що розташований у Клівленді, штат Огайо, з 2008 року відзначають “видатних міжнародних етичних лідерів, чиї дії та вплив значно покращили стан людства”.

Читайте також. Українська кореспондентка Associated Press Василіса Степаненко стала лауреаткою американської премії Livingston Awards 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *