Арештований гвинтокрил Костянтина Жеваго передали військовим

Гелікоптер колишнього народного депутата та власника групи «Фінанси і кредит», який перебуває у Франції, Костянтина Жеваго передали для виконання завдань одній із бойових частин Збройних сил України.

Про це повідомило на офіційному сайті Державне бюро розслідувань.

Заарештований завдяки ДБР гелікоптер екснардепа та акціонера банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» Костянтина Жеваго тепер буде виконувати завдання в одній з бойових частин ЗСУ. Гелікоптер був арештований у межах розслідування кримінального провадження ДБР у березні 2023 року. Наразі за рішенням військового командування країни для забезпечення виконання бойових завдань однією з частин було здійснено примусове відчуження гелікоптера”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це повітряне судно належало підконтрольній колишньому депутату юридичній особі. Жеваго використовував його в особистих цілях під час перебування на території України.

У межах розслідування кримінального провадження Жеваго було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України, також підозри повідомлені низці топменеджерів банку.

Відео: YouTube|Державне бюро розслідувань| За ініціативи ДБР українським військовим передано гелікоптер олігарха втікача Жеваго

Читайте також. В Україні арештували і передали у власність державі майно російського оліхарха Алішера Усманова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *