Топ-5 українських подкастів, які варті вашої уваги

У мережевому просторі все більше з’являється цікавих подкастів, які можна прослухати легко на смартфоні.

Тож Julia News зібрав для вас 5 крутих подкастів, які ви зможете порадити своїм близьким, колегам та друзям. Мерщій дивитись цю підбірку!

“Людині потрібна людина”

Досі не знайшли класного подкасту з цікавими посиденьками та розмовами? Тут ви знайдете багато цікавого про самопізнання та розвиток.

Авторка — журналістка та блогерка Катя Гайдут разом із митцями, представниками бізнесу та креативними людьми знаходитимуть все нові й нові теми для розмов. Емоції, критичне мислення, відновлення та війна у наших реаліях — те, що ви зможете знайти в цих інтерв’ю.

Фото: podtail.com

Крім цього Катя активно поширює анонси у своєму Instagram, де можна дізнатись, хто наступний учасник проєкту. Також вона працює над подкастом “Автентика”, що розповідає про історичні та культурні українські цінності. 

“Без оголошення війни”

Історія переслідує нас протягом усього життя, а зокрема українські події змушують ще більше дізнаватися про це. 

Разом з Олександром Аврамчуком та Іллею Кабачинським у подкасті “Без оголошення війни”, автори розповідають про історії минулого, щоб переглянути наше майбутнє через цю призму. 

Земля після Другої світової війни — це кардинально інша доба відродження, перебудови та становлення нових європейських міст.  У своєму подкасті ведучі захоплюють надзвичайно важливі теми, починаючи з українських подій у минулому столітті, і до історії Китаю, Німеччини, Сербії та інших держав. 

“Дій”

Подкаст про роботу малого та середнього бізнесу, факапи підприємців та поради для початківців. 

Тут ви зможете пізнати залаштунки українських компаній від креативної агенції до бутіка тактичного спорядження. Крім того, під час повномасштабного вторгнення подкаст разом із сервісом Bimp діляться історіями своїх гостей про воєнні реалії.

Фото: open.spotify.com

Чимало бізнесів мусили віднайти нові рішення для функціонування своїх ідей, тому в “Дій!” ви зможете дізнатись, як надихнути підприємців для подальшої роботи.

“Простими словами”

Подкаст “Простими словами” — це проєкт The Village Україна про ментальне здоров’я. Тут ви зможете знайти різні теми від емоції почуттів до станів під час війни. 

У шоу з першого по третій сезон ведучими були редактор The Village Україна Марк Лівін та психолог Ілля Полудьонний, а вже в четвертому сезоні на вас чекає клінічна психологиня Софія Терлез замість Полудьонного.

Рекомендуємо подивитись на каналі інтерв’ю  українського військового та адвоката Масі Найєма, де він розповідає про сенс життя під час війни.

“Як ми кохались”

Як наші попередники дізнавались про сексуальну культуру та створювали нові звичаї ви зможете послухати у подкасті етнологині Ірини Ігнатенко “Як ми кохались”. Крізь призму цього можна по-інакшому зрозуміти як саме відбувалось становлення сексуального пізнання і який вплив це має на сьогодні. 

Подкаст можна послухати на різних платформах, а саме Apple Podcats, SoundCloud, Spotify та Youtube.

Проєкт виходить за підтримки медіа The Ukrainians — онлайн-журнал про українців, ініціативу та відповідальність.

Українських подкастів дедалі більше створюється  у соціальних мережах і цей список не закінчується всього лиш на топ-5. Пропонуйте у коментарях свої улюблені подкасти, а ми вам нові підбірки на будь-який смак.

Читайте також: У Хмельницькому презентували новий проєкт радіо “SLÚHAVKA”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *