“Братерство сталевих” : у Хмельницькому під час благодійного забігу зібрали понад 88 тисяч гривень

16 вересня у Хмельницькому відбувся благодійний забіг під назвою “Братерство сталевих” в підтримку спецпризначенців. Участь у заході мав змогу взяти кожен хто, забажає. У підсумку під час благодійного забігу учасники зібрали понад 88 тисяч гривень.

Ми біжимо аби висловити вдячність військовим. Вшанувати пам’ять тих, хто загинув захищаючи незалежність України. Зібрати кошти на закупівлю дрона.. Передбачений благодійний внесок від 100-та гривень“, – йдеться у відео прес анонсу до заходу.

Журналістка Julia News Юлія Лемешева побувала на благодійному забігу та поспілкувалася з учасниками та організаторами події.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Перед початком забігу, учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, цивільних громадян та дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

Ми є одними із співорганізаторів цього заходу, оскільки спорт не може стояти осторонь в країні війна. Тому сьогодні було прийнято рішення об’єднати тут саме сьогодні на цьому пробігу всіх хто має можливість має бажання долучитися до збору нашим військовим, а допомога – це наближення нашої перемоги”, – каже начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту ОВА Наталія Томусяк.

Кожен охочий міг зареєструватися заздалегідь онлайн за допомогою електронної форми, або ж уже на місці перед стартом забігу.

Сніжана Кріль – керівниця громадської організації “Flash run” та одна зі співорганізаторок забігу каже, що спорт має великий вплив на людину.

Спорт стабілізує психоемоційний стан він розвантажує нашу психіку, робить наше тяло здоровішим”

На питання як почуватися зранку активнішими, адже захід починався достатньо рано пані Сніжана каже, що потрібно лягати спати раніше.

Фото: Facebook| Віолета Лабазюк – офіційна сторінка

Вона також додала, що ходити на такі заходи це дуже важливо адже:

По-перше, це збір для наших військових, а по друге це об’єднання спортивних здорових людей. Це про сильну і здорову націю, це про спорт

Окрім, цього Сніжані Кріль вручили подяку “за наполегливу працю, високу професійну майстерність, сприяння популяризації здорового способі життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту Хмельниччини, переможниця “Спортивної Слави” держави й області, активну громадську діяльність, з нагоди Дня фізичної культури й спорту”/

Пилипчук Оксана директорка спортивної школи “Динамо” бере участь в організації заходу, як спортивна обласна школа. Каже, що “у сьогоднішній час,захід є надзвичайно важливим”.

Підготовка тривала деякий час. Ми готувалися, щоб все пройшло злагоджено і так як потрібно. Наші спортсмени від нашої школи, також беруть участь не дивлячись на те, що вчора брали участь у Чемпіонаті України з дзюдо і сьогодні вони також беруть участь у забігу

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Голова обласної ради Віолети Лабазюк зазначає, що кожен на своєму рівні своєю щоденною працею незалежно від сфери, від посад, робить вклад в наближення перемоги.

Сьогодні той складний час неоголошеної російсько-української війни в Україні, коли кожен на своєму рівні своєю щоденною працею незалежно від сфери, від посад роблять вклад в наближення перемоги: від малого до старого. Всі ми донатимо, волонтеримо виїжджаємо підтримуємо наші Збройні Сили України аби найшвидше пришвидшити довгоочікувану Перемогу”

Вона також взяла участь у благодійному забігу не лише як організаторка ай як учасниця.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Дистанція забігу – 2, 5 км. На фінішній прямій на учасників очікували захисники для церемонії нагородження. Де кожен отримав пам’ятну медаль.

На забігу також був присутній заступник голови Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв.

Сьогоднішній захід має велике значення, адже дійсно ми нація, яка в стані війни. Ми продовжуємо боротись і якщо іншим вже здавалось би що мали б опустити руки, втратити дух: Ми ж продовжуємо гуртуватись, ми збираємось, ми всією своєю волею показуємо ворогу, що ми не здоланні Адже дійсно наша згуртованість, наша сила наша воля вказує на те, що ми єдині. Весь народ, як один і ворог розуміє, що здолати весь народ неможливо”, – сказав Юр’єв.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Участь у заході взяли понад 500 людей. Загалом за увесь час забігу вдалося зібрати 88 тисяч 234 гривні.

Благодійний забіг відбувся за підтримки Хмельницької обласної ради, управління молоді, фізичної культури й спорту Хмельницької ОВА, науково-методичного центру культури та мистецтва та громадської організації “Flash run”.

Матеріали зібрала та опублікувала

Юлія Лемешева

Читайте також. Ультрамарафонець з Нідерландів біжить до Києва і збирає гроші для ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *