Ужгородський дитячий центр зробили доступним для дітей з інвалідністю 

У травні в Ужгороді дівчинку з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), яка пересувається на кріслі колісному, не впустили до дитячого розважального центру. Згодом керівництво закладу придбало переносний пандус для забезпечення доступності ігрового простору. 

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

У травні 2023 року на сторінку у Facebook отримав повідомлення щодо порушення прав дитини з інвалідністю в місті Ужгород. Дитина, яка користується кріслом колісним, не змогла брати участь у розважальних заходах через відсутність доступності ігрового простору та некоректне ставлення персоналу.Мій Представник Михайло Спасов звернувся до розважального закладу, Ужгородської міської ради та Закарпатської обласної військової адміністрації для вирішення ситуації”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що до розгляду цього випадку також був залучений мій представник у Закарпатській області Андрій Крючков. Представники разом з органами місцевої влади відвідали заклад. За результатами візиту провели роз’яснювальну роботу серед персоналу закладу та внесли зміни до правил відвідування дитячого простору.

Окрім того, в Ужгородській міській раді запланували створення робочої групи для перевірки доступності громадських закладів.

Керівництво дитячого розважального центру, у якому стався інцидент, придбало переносний пандус для забезпечення доступності ігрового простору.

Читайте також. У Львові створили парк розваг для дітей з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *