Теракт 9/11: найбільший терористичний акт початку нульових

Факти та теорії змови: що приховують США?

11 вересня 2001 року в США відбулася серія терактів, внаслідок якої загинуло близько 3000 людей серед яких,зокрема, були і українці. 12 осіб українського походження стали жертвами кривавого терору, який сколихнув спочатку Америку, а тоді й увесь світ.

Джон(Іван) Скала- американець,чиї батьки були вихідцями з України став ледь не героїчною постаттю у пам’яті усіх врятованих у той день. Після влучання літаків у вежі-близнюки Джон добровільно увійшов у охоплену вогнем будівлю для порятунку тих, хто вижив,виконуючи свій громадський обов’язок- Скала працював полісменом. За лічені хвилини будівля завалилася назавжди забравши з собою чоловіка.

Фото: ПравдаТут News

Теракт 9/11 змінив не лише життя тисяч людей, але й вплинув на політику та правила безпеки перельотів у цілому світі.

Основні зміни торкнулися правил безпеки та проходження контролю перед посадкою на рейс, зокрема повністю заборонили пронесення у ручній поклажі канцелярські ножі, рідини та електричні прилади, які можуть бути використані у виготовлені вибухівки на борту літака.

Державна змова чи теракт?

Теракт у США породив масу теорій змов найпопулярніші з яких є:

  • контрольоване знесення веж
  • керовані ракети
  • літаки без пасажирів

Багато скептиків, не зважаючи на реальні кадри з місця подій знятих очевидцями, запевняють, що ніяких літаків не було і вежі-близнюки були зруйновані у результаті контрольованого підриву опірних конструкцій будівель, а самі боїнги були добавлені на відео за допомогою відео монтажу. Ця теорія неодноразово спростовувалась спеціалістами з відео та спецефектів, а також свідками катастрофи.

Розповідаючи про день великого терору, деякі політичні та громадські активісти запевняють, що будівлю Пентагону пошкодили керовані балістичні ракети запущені зі складу військової бази на території Америки , а уламки літака були “підкинуті” спецслужбами для виправдовування воєнних дій США в Іраку та Афганістані.

Окрім цього багато людей припускають думку, що літаки, які влетіли у вежі-близнюки не мали на своєму борту жодного пасажира.

Автор бестселера «11 вересня: Жахлива махінація» Тьєррі Мейссен намагається довести у своїй книзі, що на Пентагон скерували ракету, а уламки літака, які знайшли на місці аварії, – це всього лиш підсунутий спецслужбами фейк. А Ден Хартвелл, автор книги «Літаки без пасажирів: сфабриковане викрадення літаків 11 вересня», розповідає, що у той день два боїнги взагалі не піднімалися в повітря, а ще два безпечно приземлилися. Звісно, інформація про них, за словами автора, є таємною. 

Не зважаючи на усі припущення скептиків та незалежних розслідувачів, катастрофа 11 вересня 2001 року є безумовно терактом проти мирного населення США. Суспільство має пам’ятати, що найбільшою цінністю – є людське життя і ніякі політичні чи особисті цілі не мають посягати на неї.

Безсумнівно, ця трагедія принесла не мало горя родинам загиблих та постраждалих у той фатальний день. Світ одноголосно визнав цей день “днем кривавого терору Аль-Каїди” та спільними зусиллями створив правила безпеки авіа перельотів.

Читайте також: Парламент Франції визнав ПВК “Вагнер” терористичною організацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *