У Латвії відкрили виставку українських стягів

На знак солідарності та підтримки у Латвії урочисто відкрили виставку колекції прапорів із підписами доблесних українських захисників, які безстрашно борються з російською агресією. Виставка “Прапори України. Боротьба за Незалежність” проходить у військовому музеї Латвії.

Про це повідомило в офіційному Facebook Посольство України в Латвії.

Експозиція виставки налічує 23 прапора, підписаних українськими захисниками, які боронять Україну у боях з російським агресором. Прапори підписали військові різних підрозділів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Військово-морських Сил України та Повітряних Сил України. Серед прапорів також – прапор підписаний Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед українських захисників, які залишили свій підпис на прапорах також є захисники “Азовсталі”, спецпризначенці, розвідники та військові пілоти. Більшість підрозділів наразі перебувають на найгарячіших точках на фронті, беручи участь в контрнаступі за звільнення української території від російського ворога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *