У Черкасах викрили “реабілітаційний центр”, де незаконно утримували людей, нібито лікуючи від залежностей

Правоохоронці заявили про викриття в Черкасах незаконного реабілітаційного центру, де утримували людей під виглядом лікування від залежностей. Їх експлуатували та не давали спілкуватися з рідними.

Про це на офіційному сайті повідомила Черкаська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що група осіб організувала на території м. Черкаси приватний заклад під виглядом реабілітаційного центру для лікування від алкоголізму та наркоманії, в якому в жорстких умовах незаконно утримували людей. Підозрювані вводили в оману родичів алко- та наркозалежних осіб, отримуючи від них кошти за так зване лікування, якого в закладі не надавали“, – йдеться в повідомленні.

Фото: Черкаська обласна прокуратура

Зазначається, що на момент проведення правоохоронцями обшуків в закладі незаконно утримувалися понад 30 осіб, які були позбавлені можливості вільно пересуватися, спілкуватися з родичами та близькими, а також були змушені підкоритися “режиму” з обов’язковим незаконним використанням їх праці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу співробітників Черкаського управління ДВБ НП України.

Наразі правоохоронці повідомили про підозру в цій справі 5 людям — за незаконне позбавлення волі людей (ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *