У п’яти населених пунктах Запорізької області оголошено примусову евакуацію дітей

З п’яти населених пунктів Запорізької області оголошено примусову евакуацію дітей. Йдеться про окремі населені пункти Василівського та Пологівського районів, що поблизу районів ведення бойових дій. Обов’язкова евакуація стосуватиметься також маломобільних осіб.

Про це повідомили в офіційному сайті Мінреінтеграції.

Зазначається, що відповідне звернення Запорізької ОВА було розглянуто на засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Учасники засідання одноголосно проголосували за проведення обов’язкової евакуації у примусовий спосіб дітей з їхніми батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з окремих населених пунктів Василівського та Пологівського районів Запорізької області, що розташовані поблизу районів ведення бойових дій.

Йдеться про п’ять населених пунктів: місто Гуляйполе, селище міського типу Степногірськ, а також села Преображенка, Єгорівка, Новопавлівка. Через складну безпекову ситуацію та ворожі обстріли звідти буде примусово евакуйовано 54 дитини та 67 супроводжуючих (членів сімей). Крім дітей, обов’язкова евакуація також стосуватиметься маломобільних осіб, які проживають у зазначених населених пунктах області”, – зазначається в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *