Стрічка “Ми не згаснемо” отримала нагороду на 14-му Міжнародному фестивалі документального кіно MakeDox

Документальний фільм режисерки Аліси Коваленко «We Will Not Fade Away / Ми не згаснемо» спеціальну відзнаку “Onion Award”.

Про це повідомило в офіційному Facebook Державне агентство України з питань кіно.

Ми не згаснемо” оповідає історію дорослішання підлітків на сході України на тлі війни та їх надзвичайної подорожі до вершин Гімалайських гір. Попри похмуру реальність навколо, Андрій, Руслан, Ілля, Ліза і Лєра мріють, шукають пригод, протестують та борються зі сірістю й нудьгою. Поки світ навколо них занепадає, шахти закриваються, загроза ескалації війни зростає, вони не здаються та намагаються йти за покликом своїх мрій“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Польського кіноінституту та IDFA Bertha Fund — Classic Postproduction.

  • Оператори-постановники: Сергій Стеценко та Аліса Коваленко.
  • Креативні продюсери: Стефан Сіоан та Аліса Коваленко.
  • Продюсери: Валерій Калмиков, Яна Калмикова та Олексій Кобелєв (Trueman Production Co.).

MakeDox — це міжнародний фестиваль документального кіно, який проводиться щорічно в Скоп’є, Македонія. Фестиваль став важливою платформою для презентації найцікавіших та інноваційних документальних фільмів, а також для сприяння обміну досвідом та створенню зв’язків між документалістами, кінематографічними професіоналами та глядачами. Цьогоріч він проходив з 17 по 24 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *