Віталій Кличко зустрівся з мером Брюсселя

Сьогодні, 25 серпня, очільник столиці Віталій Кличко зустрівся з мером Брюсселя Філіпом Клозом. Вони обговорили Інвестиційний форум Києва, який цього року, в листопаді, відбудеться в Брюсселі.

Про це повідомив в офіційному Telegram сам міський голова Києва.

Сьогодні зустрівся з мером Брюсселя Філіпом Клозом. Обговорюємо Інвестиційний форум Києва, який і цього року, в листопаді, відбудеться в Брюсселі. До заходу приєднаються представники міжнародного бізнесу, фінансових компаній, інвестори, експерти з різних країн.
Минулого року пан Клоз запропонував допомогу і організував форум у своєму місті. Тоді ми підписали Меморандум про співпрацю в реалізації проектів з підтримки критичної інфраструктури, відновлення та подальшого розвитку Києва. Та створили Брюссельську платформу для обʼєднання зусиль. І сьогодні до неї вже доєднались 15 європейських міст”,
– йдеться в повідомленні.

Віталій Кличко зазначив, що запропонував меру Брюсселя долучитися до втілення проекту реабілітаційного центру для захисників, який на разі реалізовується в Києві.

Окрім цього він додав, що Брюссель, протягом півтора року, передав Києву 4 авто швидкої допомоги, технологічне медичне обладнання, яке встановили в столичних лікарнях. Медичні матеріали та гуманітарну допомогу. І готує наступну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *