На Буковині видали збірку творів загиблого на війні українського військового Едуарда Голенока

У Чернівецькій області видали збірку вибраних творів загиблого у боях з російськими окупантами військового з Новодністровська Едуарда Голенока. Кошти від продажу книги передадуть на потреби ЗСУ.

Про це проінформувала в офіційному Facebook Чернівецька обласна рада.

Він писав вірші, пісні, прозу, був талановитим художником та музикантом. На Буковині видали збірку вибраних творів новодністровця, воїна Едуарда Голенока, який загинув торік на Донеччині. Обдарований буковинець залишив по собі близько 600 творів, які родина вирішила віддати до друку. Книжку презентували на вечорі пам’яті 19 липня, у день народження захисника. Перші 50 примірників подарували друзям. Однак були охочі придбати збірку, тож додрукували ще партію”, – йдеться в повідомленні.

Фото: nordbess-news.cv.ua| Інна Гончар

Гроші, які виручать від продажу книги «Вибране», сім’я Едуарда Голенока перерахує на потреби 97 батальйону сил ТРО, 107 окремої бригади, де служать новодністровці.

Також про вечір пам’яті Едуарда Голенока пише Північно-Бессарабський інформаційний портал.

А ще він, наш Ед із позивним «Дністер», оживав кожною хвилиною у декламуванні дитячих віршиків, збережених в родинних аудіозаписах; спогадах сестри Крістіни, батьків Любові Іванівни та Валерія Афанасійовича, дружини Олексіни, класного керівника Лариси Леонідівни Штепованої, на крилах пісень у виконанні давніх друзів Сергія Урядова та Валерія Скоробагатова, у несподівано містичних сновидіннях Антоніни Терентьєвої, тепетно-хвилюючих аж до спазмів у горлі розповідях командира Олексія Тарасенка, що передав свої відеоспомини саме в день народження Едурда“, – йдеться в повідомленні.

19 липня Едуарду Голенку виповнилося б 45 років. 

 Едуард Валерійович (19.07.1977 – 06.08.2022 рр.), стрілець-санітар штурмового батальйону. Загинув у Бахмутському районі Донецької області (поблизу смт. Нью-Йорк) внаслідок мінометного обстрілу.

Похований на Новодністровському кладовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *