У Києві перейменували вулицю Маяковського на честь військовослужбовця-десантника

Вулиця Маяковського у Деснянському районі Києва рішенням столичної міської ради отримала нову назву на честь військовослужбовця-десантника Тараса Коваля.

Про це проінформували на офіційному сайті Київської міської ради.

Нова назва запропонована на честь кіборга Донецького аеропорту, військовослужбовця 95-ої окремої десантно-штурмової бригади, позивний «Вальтер». Тарас Коваль ще на початку агресії росії у 2014 році повернувся до лав 95 бригади ДШВ, де колись проходив строкову службу. У складі бригади брав участь у звільненні ряду населених пунктів на Донеччині, став учасником найдовшого рейду в тилу ворога – понад 200 км, разом з побратимами захищав Донецький аеропорт та брав участь у військовій операції в Дебальцеве“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, десантник повернувся на службу, захищав Київщину, відбивав атаки ворога поблизу Мощуна та Осикового, героїчно загинув під час розвід виходу 29 березня 2022 року при обороні Харківщини, поблизу села Суха Кам’янка, Ізюмського району. Кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Рішенню Київської міської ради передувало рейтингове електронне голосування у додатку «Київ Цифровий». Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 9 398 голосів, набрала пропозиція Тараса Коваля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *