“Проскурів-квест” у Хмельницькому

Молодіжний Центр Хмельницького організував “Проскурів-квест”, який пройшов на теренах міста 14 липня.

Журналістка Julia News Юлія Лемешева, побувала на заході та поспілкувалася із стажисткою молодіжного центру при Хмельницькій міській Раді, а також із поетесою Анастасією Кобильник.

Фото: Instagram| youthcenterkhm

Сьогодні ми проводимо “Проскурів-квест”. Взагалі цей захід проводиться вже четвертий рік поспіль і його основною метою виступає можливість для молоді нашого, та його гостей познайомитися з історичною та культурною стороною Хмельницького”, – зазначила Анастасія.

Фото: Instagram| youthcenterkhm

Розкажіть, будь ласка детальніше про квест?

Попередньо ми з командою Молодіжного центру підготували декілька локацій і на кожній локації нашого міста, ми підготували QR коди через сканування яких учасникам відкривалися певні логічні завдання, наприклад ребуси, розгадати певне завдання, дати відповідь на деякі питання тощо, а також підказка, де знаходиться наступна локація до якої вони повинні дійти. на кожній локації учасники повинні робити фото своєї команди, для того, щоб в кінці на фінішній локації, яка знаходилась на приміщенні Молодіжного центру показати їх наших організаторам, які зараховували певну кількість балів, за проходження локації та виконанні завдання. В підсумку ці бали підсумовувались і відповідно кожна команда набирала певну кількість балів. Так визначалося, яка команда прийшла першою, в якої команди більше балів, а хто на жаль трішечки спізнився

Фото: Instagram| youthcenterkhm

Як відбувалася комунікація та пошук учасників для квесту?

“Пошук учасників та комунікація відбувалися через інфоресурси. Ми поширили інформацію про даний квест у наших соцмережах це Instagram Telegram Facebook тощо. І таким чином учасники могли заповнити реєстраційну форму, де вказати назву своєї команди, контактні дані і відповідно ми вже з ними контактували і повідомляли усю подальшу інформацію про квест”

Фото: Instagram| youthcenterkhm

У квесті взяли участь близько 20 учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *