У Індії через сильні зливи загинула щонайменше 41 людина

На півночі Індії через сильні зливи, які спричинили повені та зсуви ґрунту, загинула щонайменше 41 людина, ще понад дві тисячі людей евакуювали.

Про це повідомляє CNN.

Тридцять одна людина померла в Хімачал-Прадеші, повідомив журналістам у вівторок головний міністр штату Суквіндер Сінгх Сукху, а ще 10 померли в сусідньому Пенджабі, повідомив індійському інформаційному агентству ANI міністр доходів і зборів Брам Шанкар Джімпа. Суху сказав, що було залучино шість гелікоптерів, і на цю мить евакуювали понад 2000 людей”, – йдеться в повідомленні.

Переклад: “Понад 2000 осіб, які застрягли в Касолі, на даний момент успішно евакуювали. Наші команди невтомно працюють над розчищенням зсуву Дунхара на дорозі Касол-Бхунтар. Районна адміністрація координує роботу з надання допомоги. Понад 2200 транспортних засобів безпечно проїхали через Кулу, отримавши продовольчу підтримку в Рамшілла Чоук. Я особисто спостерігаю за ситуацією та залишаюся відданим подоланню цих викликів. Будь сильним, Гімачал-Прадеш!”

Далай-лама, який живе в Хімачал-Прадеш, заявив на своєму офіційному сайті, що пожертвує на рятувальні роботи та допомогу, але не вказав суму.

Проживши так щасливо в цьому штаті понад шість десятиліть,— писав він,— я відчуваю особливу приязнь до людей тут… Я молюся за тих, хто втратив життя, і висловлюю свої щирі співчуття тим родинам, які втратили близьких, а також іншим, які постраждали від цього стихійного лиха…Я розумію, що уряд штату та інші установи роблять усе можливе, щоб надати допомогу та пом’якшити наслідки цієї трагедії. На знак моєї солідарності з народом Хімачал-Прадеш Фонд Далай-лами робить пожертву на рятувальні роботи та надання допомоги“, – йдеться в повідомленні.   

Індійський метеорологічний департамент прогнозує продовження злив як в Хімачал-Прадеші, так і в Пенджабі, але вони будуть слабшими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *