20 червня – Всесвітній День біженців

Всесвітній день біженців — це міжнародний день, який щорічно 20 червня організовує Організація Об’єднаних Націй.

Він призначений для святкування, інформування та вшанування біженців з усього світу. Цей день вперше був встановлений 20 червня 2001 року на знак визнання 50-ї річниці Конвенції про статус біженців 1951 року.Спочатку він був відомий як День африканських біженців, перш ніж Генеральна Асамблея ООН офіційно оголосила його міжнародним днем ​​у грудні 2000 року.

За статистикою УВКБ ООН в усьому світі вимушеного переміщення зазнали 110 мільйонів людей.

Переклад:У Всесвітній день біженців УВКБ ООН оголосило про черговий рекорд вимушеного переміщення – 110 мільйонів людей у всьому світі. Ми повинні працювати разом, щоб знайти довгострокові рішення для переміщених осіб, щоб вони могли знайти надію далеко від дому

Всесвітній день біженців проливає світло на права, потреби та мрії біженців, допомагаючи мобілізувати політичну волю та ресурси, щоб біженці могли не лише вижити, але й процвітати. Хоча важливо щодня захищати та покращувати життя біженців, такі міжнародні дні, як Всесвітній день біженців, допомагають зосередити увагу всього світу на тяжкому становищі тих, хто тікає від конфлікту чи переслідувань. Багато заходів, які проводяться у Всесвітній день біженців, створюють можливості для підтримки біженців.

Переклад:Сьогодні, у Всесвітній день біженців, представники організацій громадянського суспільства, уряду, місцевої влади та партнери зібралися разом, щоб обмінятися досвідом та кращими практиками спільної роботи з підтримки переміщених осіб та постраждалих від війни людей в Україні

Щороку Всесвітній день біженців відзначається різноманітними заходами в багатьох країнах світу на підтримку біженців. Цією діяльністю керують або залучають самі біженці, урядовці, приймаючі громади, компанії, знаменитості, школярі та широка громадськість, зокрема.

За статистикою Міністерства cоціальної політики наразі кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб в Україні досягає 4,9 млн осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *