У Хмельницькому відбувся благодійний забіг “Ukraine Run” із фарбами холлі 

Сьогодні 18 червня, у місті Хмельницькому відбувся благодійний забіг із фарбами холлі під назвою “Ukraine Run”.

Журналістка Julia News Юлія Лемешева побувала на місці події та поспілкувалася з організаторкою та засновницею бігового клубу FlashRun Сніжаною Кріль.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Цей захід проходить вже третій рік поспіль, він у нас благодійний. 30% від кожного стартового внеску ми перераховуємо на закупівлю приладів нічного бачення. Таким чином ми робимо людей більш спортивними, робимо донат для наших Збройних Сил і наближаємо нашу перемогу“, – розповіла Сніжана Кріль.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

За приблизними підрахунками у забігу взяли участь понад 150 осіб. Так як кожен бажаючий міг підійти під час заходу і зареєструватися для участі.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

“Ukraine Run” пропонує учасникам 3 види забігу на різну дистанцію: 1 км, 5 км, 10 км. Також був дитячий забіг з дистанцією на 100 та 500 м.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Кожен учасник заходу отримував медаль, а також міг взяти участь у розіграші подарунків від спонсорів. Щоб взяти участь в забігу навіть приїхали учасники з Тернополя.

Фото: Julia News| Юлія Лемешева

Лише за минулий рік спортивна організація FlashRun перевела на ЗСУ 90 тисяч гривень.

У коментарі Сніжана Кріль зазначила, що такі великі забіги проходять 4-5 разів на рік. Окрім цього, організація проводить щонедільні безоплатні пробіжки у парку імені Чекмана.

Матеріали зібрала та опублікувала

Юлія Лемешева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *