Данія відправила Україні техніку для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС

Данія відправила Україні насоси, намети, генератор і човни для ліквідації наслідків підриву Каховської гідроелектростанції.

Про це учора, 8 червня проінформували на сайті МЗС Данії.

Сьогодні данська техніка відправиться в Україну. Внесок Данії полягає в тому, щоб допомогти українській владі впоратися з великою повінню внаслідок прориву дамби Нової Каховки в Херсонській області, яка межує з Миколаївською, де Данія допомагає у відбудові”, – йдеться в повідомленні

Зазначається, що розгорнуто два насоси великої потужності, 35 наметів для розміщення, три менші човни з транспортними плотами та більший генератор. Через UNOPS також було надіслано 5 цистерн для збору та транспортування води із затоплених районів, а також кілька генераторів загальною вартістю майже 7 мільйонів данських крон.

Ми вели тісний діалог з українською владою про те, що їй потрібно. Тут ми змогли допомогти обладнанням, призначеним для боротьби з повенями, що дало змогу українським службам екстреної допомоги ефективно та рішуче реагувати. Це цільовий внесок, який допомагає змінити ситуацію прямо зараз і тут”, – каже міністр співробітництва в галузі розвитку та глобальної кліматичної політики Ден Йоргенсен.

Повені поставили великі частини України в жахливу ситуацію, і ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти українцям. За допомогою цього пакету засобів готовності ми можемо допомогти з обладнанням, яке дозволить українській готовності реагувати ефективніше», – сказав виконувач обов’язків Міністра оборони Данії Троелс Лунд Поульсен.

Відомо, що аварійне обладнання передадуть ДСНС України. Його вартість становить 2,5 мільйона данських крон і фінансується Міністерством закордонних справ через допомогу розвитку.

Нагадаємо російські війська підірвали Каховську ГЕС у вівторок 6 червня, спричинивши масову повінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *