Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС у зоопарку “Казкова діброва” загинули майже всі тварини

Зоопарк “Казкова Діброва”, що у Новій Каховці повністю затопило внаслідок підриву росіянами Каховської дамби. Врятуватися змогли лише лебеді й качки.

Про це повідомила офіційному Facebook UAnimals.

Фото: Скриншот допису UAnimals у Facebook

До трагедії у “Казковій Діброві” проживали мавпи, єноти, віслюк, поні, нутрії, різноманітні птахи, дикобрази, бабаки, черепахи та багато інших видів.

Також про затоплення і знищення окупантами зоопарку повідомили  в офіційному Facebook “Казкова диброва” г.Новая Каховка”.

Сьогодні вранці комплекс відпочинку “Казкова діброва” був повністю затоплений водою після підриву руськими Каховської ГЄС. Загинуло близько 300 тварин, яких наші новокаховчани знали і любили. Мавпочки Анфіса і Чарлік, поні Малиш, віслюк Ося, єноти Мішка, Льоля, Динька, попуга жако Вєня, ворон Рома, бабаки, камерунські кози, вівці, папуги, морськи свинки, фретки і багато інших наших маленьких улюбленців. Врятувалися тільки пара лебедів і качки. Маленьке пташеня лебедів, що народився тільки 5 днів тому, також загинув. Вже о 6 ранку, коли прийшли робітники Діброви, все було затоплено водою.Ми цілий рік намагалися врятувати тварин. Тварини були заблоковані у парку. Парк було заміновано, всі дороги перекриті, евакуація тварин була неможливою”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| UAnimals

ОНОВЛЕННЯ. Деякі тварини не були на території зоопарку і змогли вижити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *