У Чикаго відбувся показ українського документального фільму 

31 травня у музеї історії американського міста Чикаго (Chicago History Museum) відбувся показ документальної кінострічки продюсерської команди Лесі Калінської «Гартовані гнівом» («A Rising Fury»)

Про це повідомилоу своєму офіційному Facebook Генеральне консульство України в Чикаго.

На показ завітали іноземні дипломати, американські та українські митці, представники Chicago International Film Festival, волонтери та лідери української, грецької та єврейської громад міста Чикаго”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Consulate General of Ukraine in Chicago

Зазначається, що у рамках показу волонтери KLYCH/Клич разом з Oksana Kami організували фотовиставку під назвою “Ukraine: Fury. Bravery. Sacrifice”. Тут були представлені роботи трьох талановитих українських фотографів:

  • Maxim Burda – Heavenly Photographer, project “A look from the epicenter of war”, 2022-2023;
  • Arsen Petrov – military photographer. project “Faces of Courage”, 2022- 2023;
  • Oksana Kami – Portrait Photographer, project “Warriors”, 2022-2023.

Опісля відбулась панельна дискусія за участі професора історії Northwestern University – пана Yohanan Petrovsky-Shtern та ад’юнкт-професора Northwestern Pritzker School of Law – Joel R. Levin.

Показ фільму відбувся у рамках літньої програми “Summer Screenings” Chicago International Film Festival за підтримки Генерального консульства України в Чикаго.

Велика подяка учасникам за надзвичайно насичене обговорення надважливих питань! Дякуємо команді Chicago International Film Festival (Mimi Plauche & Vivian Teng) за підтримку та допомогу з організацією показу цієї вражаючої документальної кінострічки“, – зазначили в Генеральному консульстві України в Чикаго.

Фільм “Гартовані гнівом”

Це історія про двох нових українських ідеалістів від мирного протесту в Києві у 2013 році до повномасштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році. Павло та Світлана познайомилися та закохалися під час Революції на Майдані, а їх знімали протягом 8 років із кількома експедиціями на фронти війни. Павло втрачає родинний дім від вторгнення та приєднується до українських військових. Обидва опиняються на лінії бою, захищаючи свою землю, демократію та стосунки” , – йдеться на офіційному сайті кінострічки.

Спостерігати за трансформацією цих людей протягом восьми років — це приголомшливий досвід, приголомшливо стійкий український народ олюднюється таким чином, що змушує нас зрозуміти набагато більше, ніж дозволяють американські ЗМІ, коріння цього конфлікту та те, чому він, здається, ніколи не закінчується. Чудова зйомка Батицького з точним монтажем Арабі Келлі, «Гартовані гнівом» — це документальний фільм, який залишається в серці й розумі ще довго після закінчення титрів”, – зазначив незалежний критик Річард Пропес.

Відео: YouTube|Stockholm International Film Festiva| “A Rising Fury” | Trailer | Stockholm International Film Festival 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *