Зачинене укритя під час повітряної тривоги в Києві: поліція відкрила справу після трагедії

Під час чергової ворожої атаки росії на Київ у ніч проти 1 червня  загинули троє людей дві жінки та 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити до зачиненого укриття. Поліція Києва вже відкрила справу після появи інформації про зачинене укриття у столиці. 

Про це повідомила Національна поліція України. 

16-тий місяць повномасштабної війни. Здавалося б, за цей час відповідальними посадовцями мали бути виявлені та виправлені всі недопрацювання у питанні безпеки людей. Ворог продовжує масштабні обстріли міст. Але досі деякі укриття продовжують залишатися закритими під час повітряної тривоги. Сьогодні у Києві загинуло троє людей – дві жінки та 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити у закрите бомбосховище. Закриті бомбосховища під час війни – це не просто байдужість. Це злочин” , – відреагував  на ситуацію із зачиненим бомбосховищем очільник МВС Ігор Клименко.

Поліція Києва вже розпочала за цим фактом кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

В межах розслідування знайдемо та притягнемо до відповідальності усіх винних осіб. Крім того, ДСНС України спільно з Національною поліцією регулярно проводитиме перевірки доступності та стану бомбосховищ у всіх населених пунктах країни. Укриття мають бути цілодобово відчиненими. Це питання життя людей. Без перебільшення”  – наголосив Клименко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *