Україна отримала від Британії мобільний шпиталь для ЗСУ

Велика Британія передала Україні автобус, перероблений на мобільний шпиталь для Збройних Сил України.

Про це проінформувало у Facebook посольство України у Великій Британії.

Фото: Facebook| Embassy of Ukraine to the UK

Біля Палати лордів Великої Британії відбулася зворушлива церемонія передачі автобуса, перетвореного на мобільний шпиталь для українських захисників.
Ця неймовірна ініціатива стала можливою завдяки цілеспрямованим зусиллям Свіндонського партнерства з гуманітарної допомоги (SHAP) – організації, яка об’єднує небайдужих людей британського, польського, литовського та українського походження. Автобус був додатково посилений і модифікований, а більшість сидінь у ньому була замінена на лікарняні ліжка і необхідне медичне обладнання.
Говорячи про цей амбітний проєкт, голова SHAP Майк Боуден зазначив, що навіть якщо цей автобус врятує лише одне життя (хоча він може врятувати набагато більше), це буде свідченням того, що усі наші зусилля – недаремні!”
, – йдеться в повідомленні. 

Фото: Facebook| Embassy of Ukraine to the UK

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко наголосив на нагальній потребі такого транспортного засобу для України :

Відстань між лінією фронту та лікарнею може бути для пораненого бійця не менш смертельною, ніж поле бою. Цей госпіталь – саме те, що нам потрібно для евакуації поранених та надання необхідної допомоги вже в дорозі“.

Фото: Facebook| Embassy of Ukraine to the UK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *