Індійський чиновник Раджеш Вішвас осушив водосховище, щоб знайти свій мобільний телефон

Урядовий індійський чиновник був відсторонений після того, як він наказав осушити резервуар, щоб знайти свій телефон, який він впустив під час селфі, а коли його дістали, телефон був занадто залитий водою, щоб працювати.

Про це пише ВВС.

Зазначається, що знадобилося три дні, щоб викачати мільйони літрів води з дамби. Посадовець впустив свій смартфон Samsung вартістю майже $1 200 у дамбу Херкатта в центральному індійському штаті Чхаттісгарх.

Після того, як місцевим водолазам не вдалося знайти телефон, чоловік заплатив за доставлення дизельного насоса та розпочав відкачування води.

Він сказав, що мав усний дозвіл від офіційної особи злити “трохи води в сусідній канал”, додавши, що чиновник сказав, що це “насправді принесе користь фермерам, які матимуть більше води”.

Насос працював кілька днів, спустошуючи приблизно два мільйони літрів, а цього достатньо для поливу 600 гектарів сільськогосподарських угідь.

Його місію було зупинено, коли за скаргою прибув інший чиновник з управління водних ресурсів.

Він був відсторонений до розслідування. Вода є важливим ресурсом, і її не можна витрачати таким чином“, — сказала газеті The National Пріянка Шукла, чиновниця округу Канкер.

Коли телефон знайшли, то він уже не працював, бо був залитий водою. Вішвас стверджував, що в ньому були конфіденційні урядові дані. Чиновника звинуватили у зловживанні службовим становищем і затримали.

Сам Вішвас заперечує зловживання своїм становищем і каже, що вода, яку він викачував, була з переливної частини дамби і “непридатна для використання”.

На разі триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *