Міністр внутрішніх справ України вручив рятувальникам державні нагороди

Ігор Клименко відзначив 12 надзвичайників ДСНС з Донецької, Сумської, Одеської, Житомирської, Вінницької, Харківської областей. Рятувальники отримали державні нагороди – ордени “За мужність” ІІІ ступеня та медалі “За врятоване життя”.

Фото: Telegram| ДСНС України

Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

“У нас є великий колектив, яким ми пишаємося. Кожен боєць, кожен генерал і кожен офіцер є учасником великого подвигу українського народу. Те, як кожен громадянин України ставиться до вас, демонструє неймовірний рівень довіри, і це є саме ваша заслуга за щоденну віддану службу”, – заявив Ігор Клименко.

Фото: Telegram| ДСНС України

Зазначається, що Міністр внутрішніх справ наголосив, що саме бійці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції України спільно з іншими військовими виконують завдання у зоні бойових дій та проводять стабілізаційні заходи на деокупованих територіях України, а працівники ДСНС одними з перших виїжджають на пожежі, спричинені ракетними ударами рф.

Також глава МВС України подякував кожному представнику поліції, нацгвардії, ДСНС, прикордоннику за службу, яка з кожним днем наближає перемогу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *