Миколаївська теплоелектростанція отримала 7 одиниць техніки від Німеччини

ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” отримало 5 новеньких екскаваторів JCB 3CX, екскаватор-навантажувач Hyundai та автокран XCMG 25 для ефективного та швидкісного забезпечення тепла міста.

Про це в офіційному Telegram повідомило ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”.

Фото: Telegram| ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”

Ремонт теплових мереж є дуже важливим завданням для забезпечення безперебійного процесу опалення та енергопостачання міста. Застосування екскаваторів JCB 3CX дозволить проводити роботи швидше та ефективніше, зменшуючи перерви в постачанні тепла та мінімізуючи незручності для населення”, – йдеться в повідомленні .

Фото: Telegram| ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”

Зазначається, що ремонт теплових мереж протяжністю близько 50 км, розгалужених по всьому місту, може бути викликом, особливо при впливі неякісної води та значній зношеності. Щоб забезпечити ефективний та швидкий ремонт, необхідна сучасна та якісна техніка.

Також додається, що ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” було включено до проєкту Рамкової угоди, і вона вже дала перші результати. За підтримки та всебічної допомоги Міністерства енергетики України, Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Фото: Telegram| ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ”

Генеральний директор ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” Дмитро Мирошниченко уже презентував нову техніку голові Миколаївської Обласної військової адміністрації Віталію Кіму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *