У В’єтнамі в Національному музеї жінки представили українське вбрання

У Ханої в Національному музеї жінки(Vietnamese Women’s Museum) відбувся захід “Кольори спадщини”. Його мета – показати спільності багатовікових культур України та Вʼєтнаму в сучасному вбранні обох народів.

Про це повідомила у своєму Facebook дружина посла України у В’єтнамі Ірина Гаман.

Фото: Julia Radetska| Vietnamese Women’s Museum

“Нашим задумом було показати спільності багатовікових культур України та Вʼєтнаму в сучасному вбранні обох народів. Ця ідея з моменту її зародження обʼєднала нас, залучених до процесу підготовки, організаційно і емоційно. Неймовірні дизайнерки, культурні амбасадорки своїх країн Оксана Полонець та Ле Тхі Лан Хионг втілили у фантастичний спосіб задум в реальність.
На подіумі зустрілися витончені вʼєтнамські аузаї (традиційний одяг Вʼєтнаму) з вишитими картинами з історії, з повсякденного життя, та неймовірні українські сукні, сорочки, які грають розмаїттям кольорів та квіткових і геометричних орнаментів. Це був космічний симбіоз двох культур у супроводі музики українських Карпат та гір В’єтнаму”
, – йдеться в повідомленні.

Фото: Julia Radetska| Vietnamese Women’s Museum

Зазначається, що частиною заходу була експозиція професійних фотографій від Майстерні “Треті Півні”, світлини з проєкту “Наш”», виконані спільно з Етногалереєю Роксоляни Шимчук і магазину Давній народний одяг.

Емоційною кульмінацією вечору для нас був показ одного особливого аузаю. На ньому – картина Оля Гайдамака «Будь!»… Вишита рукою вʼєтнамської майстрині Україна, огорнута крилами янгола, на аузаї провідної дизайнерки Вʼєтнаму Лан Хионг“, – зазначила Ірина Гаман.

Фото: Julia Radetska| Vietnamese Women’s Museum

Також вона подякувала всім вʼєтнамським однодумцям та спонсорам, завдяки яким відбувся цей захід відбувся: TMG GROUP, Hacoocha Tea.

Захід організовано спільно з Посольством України у В’єтнамі та Вʼєтнамським музеєм жінки.

Фото: Julia Radetska| Vietnamese Women’s Museum

Вчора не було тисяч кілометрів між Вʼєтнамом та Україною. Ми жили в одному домі. В ньому: мир і взаємоповага. Тільки від нас залежить, яким ми залишимо його нашим дітям”, – резюмувала пані Ірина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *