Глава Міноборони Великої Британії з неанонсованим візитом приїхав до України

Сьогодні, 24 травня, Глава Міноборони Великої Британії Бен Воллес з неанонсованим візитом приїхав до України. Бен Воллес уже зустрівся із Міністром оборони України Олексієм Резніковим, де обговорили питання продовження підготовки українських військових у Великій Британії.

Про це повідомляє офіційний вебсайт Міністерства оборони України.

Ми поговорили про продовження підготовки наших військовослужбовців на Британській території, про головні пріоритети та акценти стосовно цих тренувань. У нас була нагода потиснути руки пілотам, які навчалися у Великій Британії й уже успішно застосовують зброю під назвою Storm Shadow,” — розповів Міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з Міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом.

Також зазначається, що Міністр оборони Великої Британії висловив свою прихильність стосовно візитів до України та спілкування з військовими.

Я завжди отримую задоволення від візитів до столиці, від спілкування не лише зі своїм візаві, а й з військовими, обговорюючи їхні плани та амбіції й те, яким чином я можу більше залучатися до допомоги щодо реалізації цих планів”, — сказав Бен Воллес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *