В Італії археологічний музей прихистив постраждалих від повені

Понад 20 річок вийшли з берегів у Італії – це вже призвело до смерті 13 людей, а ще 13 тисяч були змушені покинути свої домівки. Одним з притулків для евакуйованих став археологічний музей Classis в Равенні.

Про це повідомило видання The Art Newspaper.

Побачити наш музей, наповнений людьми, близько 800, з принаймні 150 їхніми собаками, і можливість привітати кожного з красою нашої спадщини було дуже зворушливо. Багато громадян, які сьогодні вранці змогли повернутися до своїх домівок, обіцяли повернутися сюди в гості“, – зазначила Франческа Масі, нова директорка фонду RavennAntica.

Також коли в музеї Classis закінчилися ліжка, щоб розмістити більше евакуйованих, шезлонги прибули з прибережних купальних закладів неподалік.

Переклад: “Classis #Ravenna, музей міста та території, відкрив свої двері для постраждалих від повені. Центр муніципалітету разом із спортзалами для тих, хто в цьому районі був змушений залишити домівку. Вже прийняли понад 100 осіб“.

Зазначається, що більш як 3100 людей знайшли притулок у місцях, визначених різними постраждалими муніципалітетами: 2500 у районі Равенни, 420 у Болоньї, 200 у Форлі-Чезені та семеро в районі Ріміні. Червоне попередження оголошено для рівнин і пагорбів Болоньї, а також низьких пагорбів, рівнин і узбережжя Романьї. Помаранчевий рівень тривоги діє в горах Романья, а також на центральних пагорбах Емілії та на рівнинах Модени та Феррари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *