Окупанти готуються евакуюватись із Запорізької АЕС – Енергоатом 

росіяни, які перебувають в Енергодарі, готуються до евакуації. Зокрема, вони провели тренування зі швидких зборів та виїзду зі станції на випадок українського контрнаступу.

Про це повідомив голова Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом” Петро Котін в етері Радіо Свобода .

За його словами, на ЗАЕС побільшало російських військових.

Вони всі готуються до евакуації і навіть проводили там тренування з дуже швидких зборів і з завантаження цього всього майна, яке вони награбували, і виїзду з території станції по першому поклику, по першій команді, коли це буде потрібно”, – розповів Котін.

Водночас він вважає, що вибудовувати лінію захисту на атомній станції у разі наступу ЗСУ загарбники не будуть − натомість намагатимуться швидко евакуюватися з ЗАЕС.

Котін додав, що в Енергодарі вже триває вивезення людей, які допомагали окупаційній владі “встановлювати порядки” в місті, а також частково – співробітників АЕС та членів їхніх сімей.

У нас є інформація, що планується евакуація з Енергодара і вона уже триває. Ця евакуація людей, які фактично є колаборантами, які допомагали рашистам встановлювати порядки там в Енергодарі і також частина тих людей, яка працює на станції і членів їх родин” – зазначив Котін.

На разі Запорізька атомна електростанція стала опорним пунктом для росіян, де вони зберігають зброю, вантажівки та обладнання, які ліквідували від цивільних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *