Місто, якого більше не існує: фотографи показали світлини зруйнованої Мар’їнки

Держава-терористка росія стирає з лиця землі Донецьку та Луганську області. Про це свідчать кадри з Мар’їнки, яку росіяни знищили вщент.Тепер вона нагадує постапокаліптичне місто. Саме так і виглядає так званий “русскій мір”.

Фото: Instagram| libkos

Костянтин і Влада Ліберови опублікували у своєму Instagram світлини та відео з Мар’їнки, яку постійно обстрілюють російські військові.

Фото: Instagram| libkos

Марʼїнка. Місто, якого більше не існує. Рік тому це було маленьке затишне місто. Працювали школи, магазини, лікарні. В людей було життя. Те, що ви бачите на цих фото і відео – відбулось за минулий і цей рік. Ось так Марʼїнка виглядає сьогодні”, – йдеться в дописі.

Фото: Instagram| libkos

Окупанти перетворили місто на руїни, воно виглядає гірше, ніж документальні кадри зруйнованих міст часів Другої Світової

Фото: Instagram| libkos

Те, що ми побачили – місцями гірше за документальні кадри зруйнованих міст часів Другої Світової, що нам доводилось бачити. Жорстокі бої тривають тут щодня, щогодини. Безкінечні спроби окупантів штурмувати та захопити те, чого вже більше не існує, що зруйновано до будівельного сміття” – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *