Під Бахмутом загинув журналіст AFP Арман Солдін

Відеорепортер Арман Солдін висвітлював події в Україні. 9 травня під час артилерійського обстрілу він загинув на очах у інших журналістів.

Про це повідомили в офіційному Twitter AFP News Agency

«Ми пригнічені, дізнавшись про смерть відеожурналіста AFP Армана Солдіна сьогодні на сході України. Усі наші думки з його родиною та близькими», — йдеться в повідомленні.

Солдін був громадянином Франції. Він перебував у складі першої команди AFP, яку відправили в Україну після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року, і прибув наступного дня. Від вересня 2022-го Солдін жив в Україні, керував роботою команди й регулярно їздив на передову на сході та півдні.

Арман Солдін та його колеги перебували в Часовому Ярі разом з групою українських військових. Приблизно о 16:30 вони потрапили під російський обстріл.

Як повідомляє Lemonde, ракета влучила неподалік від місця, де він лежав Арман Солдін. Решта команди не постраждала.

В свою чергу, Президент Франції Еммануель Макрон у своєму офіційному Twitter висловив співчуття у зв’язку з загибеллю в Україні французького журналіста.

Переклад: “Журналіст Фредерік Леклерк-Імгоф був в Україні, щоб показати реальність війни. На борту гуманітарного автобуса разом із цивільними особами, які були змушені тікати, рятуючись від російських бомб, він був смертельно поранений…Я поділяю біль родини, близьких та колег Фредеріка Леклерка-Імхоффа, яким висловлюю свої співчуття. Тим, хто виконує складну місію інформування на театрах воєнних дій, я хотів би ще раз підтвердити беззастережну підтримку Франції“.

Згідно з даними Інституту масової інформації, Арман Солдін став 57 медійником, який загинув унаслідок російської агресії, а також десятим журналістом, убитим під час виконання професійного обов’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *