Спеціалісти КНДІСЕ показали світлини крилатих ракет, які 9 травня були збиті над Київщиною

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз працюють на місцях подій за фактами чергового ракетного обстрілу росіян. Фахівці Інституту показали світлини крилатих ракет, які були збиті цієї ночі в небі над Києвом та Київською областю силами протиповітряної оборони України.

Фото: Telegram| ЕКСПЕРТИЗА | Київський НДІ судових експертиз

Про це повідомили в офіційному Telegram Інституту.

Зазначається, що спеціалістами КНДІСЕ здійснюється огляд частин та уламків російських ракет, проводиться їх ідентифікація за маркуванням та характерними особливостями, фіксуються всі обставини справи для проведення подальших комплексних лабораторних досліджень.

Фото: Telegram| ЕКСПЕРТИЗА | Київський НДІ судових експертиз

КНДІСЕ має всі можливості для максимально повного дослідження воєнних злочинів росіян. Робота експертів за фактами ракетних обстрілів, у тому числі сьогоднішнього, не обмежується ідентифікацією ракети та її технічними характеристиками. Ми встановлюємо звідки вони були випущені, яку мали траєкторію польоту та яке завдання виконували, хто був відповідальний за їх запуск та цілий комплекс питань. Висновки експертизи з беззаперечними доказами злочинів рф допоможуть притягнути країну-терористку до відповідальності”, – зазначив директор КНДІСЕ Олександр Рувін.

Фото: Telegram| ЕКСПЕРТИЗА | Київський НДІ судових експертиз

За попередніми даними, в ході нічної атаки на Київ, росіяни використовували ракети повітряного базування «Х-55» з імітацією бойової частини. Дослідження дозволяють отримати важливі дані для допомоги силам ППО у забезпеченні безпеки міста та країни загалом.

Наразі робота спеціалістів триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *