Художник Микола Бабак подарував свої роботи Музею Корсаків

Колекція музею сучасного українського мистецтва Корсаків, що на Волині, поповнилась роботами одного з найвідоміших сучасних українських художників Миколи Бабака.

Про це повідомили в офіційному Facebook Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Колекція Музею Корсаків поповнилась неймовірними роботами одного з найвідоміших сучасних українських художників Миколи Бабака — з циклу «Нейропрограмування. День 16:00», «Нейропрограмування. Вечір 20:00», 2021 р. в., авторська комбінована техніка, УФ друк на алюмінієвому композиті, 150х100 см.
Надзвичайно приємно і знаково, що Музей отримав твори в дарунок від Автора, ще й у такі важкі часи випробувань для української культури!
” – йдеться в повідомленні.

Микола Бабак

Фото: mykolababakfoundation.com

Бабак Микола Пантелеймонович — український художник, письменник, колекціонер, видавець, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Народний художник України. Представник Нової хвилі.

Художник працює у напрямах гіперреалізму, неоекспресіонізму, трансавангарду, створює графічні і живописні роботи, асамбляжі, фотоінсталяції (Галерея робіт Миколи Бабака). Дотримується концептуальних та стильових принципів поставангарду. Відомий участю у 51-ій Венеціанській бієнале сучасного мистецтва з національним проєктом “Діти твої, Україно”. З 2014 р. Микола Бабак і Євген Матвєєв розпочинають спільну творчу діяльність в арттандемі Бабак-Матвєєв.

Нагороди

  • Народний художник України — за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю.
  • Заслужений художник України — за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, науковий та духовний розвиток України, зразкове виконання службового і військового обов’язку, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 13-ї річниці незалежності України
  • Національна премія України імені Тараса Шевченка 2010 року — за монографію “Народна ікона Середньої Наддніпрянщини XVIII—XX ст. в контексті селянського культурного простору”.

Основні роботи

  • “День ненароджених птахів” (1988 р.),
  • “Де ви тепер, кати мого народу?” (1989 р.),
  • “Ранкова сублімація” (1996 р.),
  • проєкт “Діти твої, Україно” (2005 р.),
  • проєкт “Жертвопринесення” (у співавторстві з Євгеном Матвєєвим) (2014 р.) ;
  • монографія “Народна ікона середньої Наддніпрянщини XVIII-XX ст.” (2009 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *