В парламенті Ірландії вимагають вислати російського посла з країни

Посольство рф заявило, що Ірландія не повинна заохочувати своїх громадян допомагати у війні в Україні.

Очільник Об’єднаного комітету з питань міжнародних справ та оборони ірландського парламенту Чарлі Фланаган заявив про необхідність вислати російського посла з країни після його заяви про загибель ірландського добровольця в Україні.

Про це він проінформував у своєму офіційному Twitter.

Переклад: “Загрозлива, лякаюча та жахлива заява російського посольства в Дубліні. Ці ворожі зауваження є неприйнятними. Настав час попросити посла Філатова та його команду залишити нашу країну”.

У такий спосіб Фланаган відреагував на офіційну заяву посольства росії, яке звинуватило владу Ірландії та її ЗМІ у смерті добровольця Фінбара Кефферкі.

Про це пише The Guardian.

Зазначається, що Фінбар Кефферкі з острова Ахілл в Ко-Майо був убитий, коли служив добровольцем на сході України.

Після його смерті віцепрем’єр-міністр Ірландії Майкл Мартін висловив співчуття родині Кефферкі та сказав, що він, очевидно, був “молодою людиною з чіткими принципами”.

Однак посольство росії, у заяві, опублікованій у своєму Telegram, заявило, що взяло до уваги коментарі Мартіна щодо “чітких принципів” Кефферкі та звинуватило ірландський уряд та ЗМІ у смерті добровольця.

Ми не знаємо, якими були його принципи. Однак ми знаємо, що відповідальність за смерть Фінбара Кефферкі значною мірою несуть ірландський уряд і ЗМІ. Саме уряд і ЗМІ вели антиросійську пропаганду, спотворювали правду про конфлікт в Україні, вводили в оману таких людей, як Фінбар Кефферкі” – йдеться в повідомленні посольства рф.

На що Очільник Об’єднаного комітету з питань міжнародних справ та оборони ірландського парламенту Чарлі Фланаган і відповів: “Настав час попросити посла Філатова та його команду залишити нашу країну”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *