Новий обмін: з російського полону вдалось повернути 44 українців

У середу, 26 квітня, під час чергового обміну полоненими з російського полону вдалось повернути 44 українці. Серед них – 36 рядових і сержантів та 6 офіцерів (бійці ЗСУ, прикордонники, нацгвардійці, моряки, тероборонівці). Також звільнили двох цивільних.

Про це повідомив у своєму офіційному Facebook Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Звільнені військовослужбовці воювали, зокрема, в Маріуполі, на донецькому, херсонському, харківському, луганському та сумському напрямках. Серед них чимало поранених та з наслідками важких тортур. Звільнено з полону також військового хірурга, який оперував поранених у військовому шпиталі в Маріуполі та організував масову медичну допомогу. Одному зі звільнених, командирові відділення, загрожував так званий «суд» із ув’язненням на тривалий термін” – йдеться в повідомленні.

Також у координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими зазначають, що загалом на 26 квітня з полону звільнено вже 2279 українців. Та рекомендують дотримуватися інформаційної тиші.

У Координаційному штабі у взаємодії з Офісом Президента триває робота з підготовки наступних обмінів. Рекомендуємо дотримуватися режиму інформаційної тиші” – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *