До Херсонського художнього музею американський письменник передасть кілька картин із власної колекції

У Херсонському художньому музеї з’являться картини, від американського письменника-фантаста Чарлі Маріно, які той вирішив подарувати закладу в знак підтримки після пограбування закладу росіянами.

Про це повідомив у своєму офіційному Facebook Херсонський художній музей.

Отже, Чарлі Маріно написав нам листа, плідно поспілкувався з директоркою Аліною Доценко, опублікував пост підтримки, в якому закликав до цієї доброї справи”, — зазначають у музеї.

Чарлі Маріно у своєму власному пості в Facebook порівняв пограбування музею з діями фашистів у Парижі під час Другої світової війни:

Можливо, ви читали про пограбування Херсонського художнього музею російськими загарбниками, коли стало зрозуміло, що відважні українські герої витіснять їх із розореного міста. Залишаючи Херсон, росіяни випотрошили музей — картини, статуї та все, що не було прибито до підлоги, — як нацисти, покидаючи Париж. Важко бути свідком цього і зберігати спокій, не діючи.
Я як давній любитель мистецтва вирішив подарувати Херсонському музею декілька творів із власної скромної колекції
“- написав митець.

Письменник також назвав картини, які збирається передати:

  • нідерландський олійний живопис на дереві 1700-х років від Кемпа,
  • акварель від американця Ч.Г. Ітона,
  • пара на пергаменті від Лі та
  • пастельна слов’янська дівчина в розквіті юності від українського художника.

Ця справді фантастична історія з щедрим подарунком тільки розпочалась, і ми будемо радо розповідати вам про те, як вона розвивається” – зазначили в музеї.

Чарлі Маріно — науковець на пенсії, бакалавр і магістр ядерної інженерії, який пише науково-фантастичні романи та оповідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *